Radość w Stowarzyszeniu „Nasz Dom” i w Tesco

Radość w Stowarzyszeniu „Nasz Dom” i w Tesco.
Podopieczni z rodzicami, członkowie oraz przyjaciele zebrali się w piwniczńskim markecie, aby z rąk kierownictwa odebrać bon o wartosci 5000 zł. Stowarzyszenie wygrało konkurs podczas II edycji programu „Decydujesz – pomagamy”. Dzięki tej wygranej podopieczni będą mogli spotykać się 2 x w tygodniu na zajęciach w ramach „Świetlicy terapeutycznej” przez trzy kolejne miesiące. Całość spotkania uświetniła muzyką i śpiewem Kapela „Błankowiany”.

Dziękujemy wszystkim klientom Tesco za oddane głosy na stowarzyszenie „Nasz Dom”.