Pielgrzymka do Pasierbca

Pielgrzymka do Pasierbca - Nasz DomW minioną sobotę tj. 26 października uczestnicy Klubu Seniora odwiedzili przeurocze wzgórze Matki Bożej Pocieszenia w Pasierbcu, miejsce wyjątkowe. Corocznie Stowarzyszenie “Nasz Dom” organizuje wyjazd, którego prekursorem był śp. pamięci ks. Jan Wątroba.
Uczestnicy mieli możliwość uczestnictwa we Mszy św., Drodze Krzyżowej, a także odwiedzili grób śp. ks. prałata oraz bazylikę w Limanowej.
Seniorzy wspólnie z ks, proboszczem K. Czechem, który przewodniczył pielgrzymce podjęli inicjatywę, iż corocznie w ostatnią sobotę m-ca października będą pielgrzymować do Pasierbca.